Навігація  
 Інформація по роботі судномеханічного відділеня
Підготовка молодших фахівців - судномеханіків для роботи в якості вахтових механіків, ремотних механіків на морських суднах без обмеження району плавання і потужності силової установки виконується відповідно до вимог спеціальності 271 «Річковий та морський транспорт», спеціалізація «Експлуатація суднових енергетичних установок» під керівництвом Тартаковського Олега Георгієвича - завідувача судномеханічного відділеня. 

 
Тартаковський
Олег Георгієвич
Завідувач судномеханічного відділеня
 
Вступ:
Ми вітаємо і запрошуємо на навчання тих юнаків, які хочуть навчитися працювати з енергетичними установками на морських судах, стати зразковими фахівцями та морськими офіцерами торгового флоту і за свою працю одержувати гідну заробітну платню!
Ми - це діючі старші механики, старші помічники механіків, викладачі судномеханічного відділення, які з радістю передадуть Вам свій досвід та знання.
Кожного року судномеханічне відділення приймає на навчання 150 курсантів на бюджетну та на контрактну форму навчання на базі 9-х класів, 11-х класів.
Інформація стосовно відділення:
31 січня 2003 спеціальність «Експлуатація суднових енергетичних утановок» сертифікована на систему якості ISO 9001 - 1995 Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політикиСертифікат № ІА 2.027.664 від 31 січня 2003 року зареєстрований в реєстрі системи сертифікації УкрСЕПРО.
Аналіз прийому за останні роки показує, що кожен рік на його відділення подає заяви все більша кількість абітурієнтів.
Курсанти денного відділення, які навчаються за бюджетною формою навчання перебувають на повному державному забезпеченні (проживання, харчування, навчання).
Реалізація ступеневої освіти включає в себе продовження навчання у вищих навчальних закладах ІІІ і ІV рівня акредитації за відповідним фахом.
Коледжем укладено договір з НУ «Одеська морська академія». Багато курсантів-випускників навчаються як на денній так і на заочній формі навчання судномеханічного відділення Одеського національного морського університету.
Курсанти мають можливість самостійної підготовки в комп′ютерних класах, де встановлені комп′ютерні програми навчального і контролюючого характеру з дисциплін спеціальності.
Всі курсанти забезпечені навчальною літературою: це - підручники, посібники, методичні вказівки для проведення практичних, лабораторних, розрахунково-графічних, семінарських занять і самостійної роботи курсантів.
Теорія успішно закріплюється в лабораторіях «Суднових двигунів внутрішнього згоряння»«Суднових допоміжних механізмів» та на сучасних тренажерах  де формуються навички та вміння практичної роботи.
Фотографії відділення:
 


e-mail: