Навігація  
 
Вибори голови курсантської ради 2021

Головна  /  Новини

Новини

18.02.20
Центральна міська бібліотека імені Івана Франка, 13 лютого 2020 року провела вечір пам'яті "Афганістан - мій біль, моя пекуча рана", до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Перед слухачами, а ними були курсанти Одеського морехідного коледжу рибної промисловості ім.Олексія Соляника та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ, виступили запрошені учасники бойових дій в Афганістані: Тарасов Леонід Кирилович, воєнний льотчик I класу, кавалер ордену Червоної Зірки, Малюк Володимир Мефодійович, полковник, кавалер ордену Червоної Зірки, Костянтин Оборін, голова Одеської міської організації воїнів Афганістану. Ветерани поділилися з молоддю спогадами, а Костянтин Оборін ще й прочитав зворушливі авторські вірші. Дякуємо працівникам бібліотеки, а особливо Ларисі Денисенко, за чудову організацію заходу, за велику роботу з патріотичного виховання молоді.

09.01.20
Викладено рейтинг по групам ОМК РП за 1 семестр 2019-2020 н.р

31.12.19
08.12.19
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом лікарями Одеського міського центру профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекціями/СНІДом з курсантами нашого коледжу була проведена просвітницька бесіда на тему здорового способу життя та інфекцій, що передаються статевим шляхом і експрес-тестування на виявлення Віл-інфекцій.
06.12.19
Курсанти нашого коледжу приєдналися до акції «Встав свої 5 копійок», відомого одеського скульптора Кирила Максименка, ціллю якої, було зібрати велику кількість 5-ти копійок для створення унікального арт-об'єкта для нашого міста.

06.12.19
29 листопада 2019 року наші курсанти відвідали Військово-історичний музей та ознайомилися з експозицією виставки «Блокпост Пам'яті». Метою цього заходу було вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, бійців добровольных батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів Міністра внутрішніх справ та Служби безпеки України.

06.12.19
Сьогодні, 6 грудня у коледжі проведено практично-тренувальне заняття з евакуації курсантів під час виникнення пожежі. Покинувши місце виникнення умовної пожежі, учасники тренування зібралися на плацу ОМК РП для підведення підсумків. Керівництво коледжу прокоментувало відпрацьовані дії під час евакуації та відмітили, що евакуація учасників освітнього закладу пройшла задовільно.
25.11.19
21 листопада 2019 року на базі Херсонської державної морської академії відбулася IX Всеукраїнська студентська наукова конференція «Сучасні проблеми морського транспорту та безпека мореплавства». Курсанти і студенти з різних навчальних закладів України протягом кількох годин обговорювали актуальні проблеми морського транспорту безпеки мореплавства. Наш коледж з доповіддю представив курсанта 221 групи Михайло Мішко. За активну участь у роботі IX Всеукраїнської студентської наукової конференції грамотою ректора ХДМА нагородили всіх доповідачів.

25.11.19
В рамках масштабного освітнього проекту «Морська справа», який Фонд Бориса Колеснікова кілька років підряд реалізує з ціллю підтримки та мотивації молоді, курсант 435 групи Романюк Нікіта, ставши одним з 30-ти переможців з 5 по 8 листопада відвідав місто Роттердам, що в Нідерландах

08.11.19
08 листопада 2019 року лектор громадської організації «Нарконон-Одеса» Додул Анна Владиславівна провела лекцію з курсантами 211 та 412 навчальних груп на тему «Вся правда про наркотики».

e-mail: