Навігація  
 
ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА

Головна  /  Новини

Новини

05.03.20
04 березня 2020 року курсанти 112 та 115 навчальних груп взяли участь у заході присвяченому дню народження Т. Г. Шевченко. Захід був проведений в Одеському національному морському університеті.
 
03.03.20
 З днем коледжу!!!
Цього сонячного весняного дня наш коледж святкує свій 66-ий рiк заснування!
 І ми раді привітати всіх співробітників, курсантів (студентів) та випускників 
з цією значною датою!
Бажаємо всім Вам міцного здоров'я, продуктивної праці, невичерпної енергії, бадьорості духу, миру та добра.

28.02.20
Інформація як знизити ризик інфікування коронавірусом22.02.20
21 лютого 2020 року в Одеській міській бібліотеці імені Івана Франка відбувся чудовий захід присвячений Дню рідної мови. Курсанти коледжу відвідали цей захід не тільки як глядачі, але й як учасники. У їх виконанні лунали вірші українською (Бевзюк Олексій та Марченко Олексій), вірменською (Цацурян Тігран) та болгарською (Стоянов Олег) мовами. Серед запрошених були і імениті письменники. Серед них Віктор Стельмах, Володимир Назарук. Дякуємо за гостинність Наталья Клыкова та Лариса Денисенко!

18.02.20
Центральна міська бібліотека імені Івана Франка, 13 лютого 2020 року провела вечір пам'яті "Афганістан - мій біль, моя пекуча рана", до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Перед слухачами, а ними були курсанти Одеського морехідного коледжу рибної промисловості ім.Олексія Соляника та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ, виступили запрошені учасники бойових дій в Афганістані: Тарасов Леонід Кирилович, воєнний льотчик I класу, кавалер ордену Червоної Зірки, Малюк Володимир Мефодійович, полковник, кавалер ордену Червоної Зірки, Костянтин Оборін, голова Одеської міської організації воїнів Афганістану. Ветерани поділилися з молоддю спогадами, а Костянтин Оборін ще й прочитав зворушливі авторські вірші. Дякуємо працівникам бібліотеки, а особливо Ларисі Денисенко, за чудову організацію заходу, за велику роботу з патріотичного виховання молоді.

09.01.20
Викладено рейтинг по групам ОМК РП за 1 семестр 2019-2020 н.р

31.12.19
08.12.19
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом лікарями Одеського міського центру профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекціями/СНІДом з курсантами нашого коледжу була проведена просвітницька бесіда на тему здорового способу життя та інфекцій, що передаються статевим шляхом і експрес-тестування на виявлення Віл-інфекцій.
06.12.19
Курсанти нашого коледжу приєдналися до акції «Встав свої 5 копійок», відомого одеського скульптора Кирила Максименка, ціллю якої, було зібрати велику кількість 5-ти копійок для створення унікального арт-об'єкта для нашого міста.

06.12.19
29 листопада 2019 року наші курсанти відвідали Військово-історичний музей та ознайомилися з експозицією виставки «Блокпост Пам'яті». Метою цього заходу було вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, бійців добровольных батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів Міністра внутрішніх справ та Служби безпеки України.


e-mail: