Навігація  
 
COVID19 - PLEASE WEAR A FACE MASK

Головна  /  Новини

Новини

31.12.19
08.12.19
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом лікарями Одеського міського центру профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекціями/СНІДом з курсантами нашого коледжу була проведена просвітницька бесіда на тему здорового способу життя та інфекцій, що передаються статевим шляхом і експрес-тестування на виявлення Віл-інфекцій.
06.12.19
Курсанти нашого коледжу приєдналися до акції «Встав свої 5 копійок», відомого одеського скульптора Кирила Максименка, ціллю якої, було зібрати велику кількість 5-ти копійок для створення унікального арт-об'єкта для нашого міста.

06.12.19
29 листопада 2019 року наші курсанти відвідали Військово-історичний музей та ознайомилися з експозицією виставки «Блокпост Пам'яті». Метою цього заходу було вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, бійців добровольных батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів Міністра внутрішніх справ та Служби безпеки України.

06.12.19
Сьогодні, 6 грудня у коледжі проведено практично-тренувальне заняття з евакуації курсантів під час виникнення пожежі. Покинувши місце виникнення умовної пожежі, учасники тренування зібралися на плацу ОМК РП для підведення підсумків. Керівництво коледжу прокоментувало відпрацьовані дії під час евакуації та відмітили, що евакуація учасників освітнього закладу пройшла задовільно.
25.11.19
21 листопада 2019 року на базі Херсонської державної морської академії відбулася IX Всеукраїнська студентська наукова конференція «Сучасні проблеми морського транспорту та безпека мореплавства». Курсанти і студенти з різних навчальних закладів України протягом кількох годин обговорювали актуальні проблеми морського транспорту безпеки мореплавства. Наш коледж з доповіддю представив курсанта 221 групи Михайло Мішко. За активну участь у роботі IX Всеукраїнської студентської наукової конференції грамотою ректора ХДМА нагородили всіх доповідачів.

25.11.19
В рамках масштабного освітнього проекту «Морська справа», який Фонд Бориса Колеснікова кілька років підряд реалізує з ціллю підтримки та мотивації молоді, курсант 435 групи Романюк Нікіта, ставши одним з 30-ти переможців з 5 по 8 листопада відвідав місто Роттердам, що в Нідерландах

08.11.19
08 листопада 2019 року лектор громадської організації «Нарконон-Одеса» Додул Анна Владиславівна провела лекцію з курсантами 211 та 412 навчальних груп на тему «Вся правда про наркотики».
21.10.19
17 жовтня 2019 року курсанти Нiкiта Романюк (435 група) та Віктор Кузін (222 група) представили наш коледж у фіналі конкурсу «Морська справа 2019» що відбувся у місті Київ. За підсумками конкурсу курсант Нікіта Романюка ввійшов у 30-ку переможців проектів та отримав змогу відвідати провідну виставку морських технологій «Europort 2019» у місті Роттердам.


12.10.19
12 жовтня 2019 року в Гімназії №7 Суворовського району пройшов захід «ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ STREAM» для майбутніх абітурієнтiв і школярів району, в ході якого курсанти-представники нашого коледж виступили зі своєю презентацією, показали фільм про коледжi та запросили гостей заходу поповнити ряди курсантiв ОМК РП. Також наші курсанти надали допомогу адміністрації Гімназії №7 в прибиранні заходу і отримали подяку (курсанти: Дмитро Кулаковський, Віктор Кочетов, Кирило Доценко).


e-mail: