Навігація  
 
Дорогі друзi!

Ласкаво просимо в Одеський морехідний фаховий коледж морського та рибопромислового флоту ім. Олексія Соляника


   Одеський морехідний фаховий коледж морського та рибопромислового флотуімені Олексія Соляника (ОМФК МРФ ім. О.Соляника) є базою підготовки фахівців рибопромислового, транспортного та допоміжних флотів, а також берегових підприємств галузі; було засновано Постановою Ради Міністрів СРСР за № 365 від 03.03.54 року.

   Коледж є асоційованим членом Міжнародної асоціації лекторів морської англійської мови (Світовий морський університет, Швеція), Інституту морської інженерії та технології (Великобританія), бере участь в міжнародній програмі з обміну студентами STEP UP (Лондон).

   За роки існування підготовлено більше 20 тисяч фахівців, які успішно працюють як на теренах нашої країни, так і за її межами. Загальна чисельність співробітників коледжу становить 180 осіб, які забезпечують навчання та виховання курсантів на денному, та студентів на заочному відділеннях. На теперішній час контингент коледжу становить 2500 осіб.

  

 

Василь Іванович МОЗОЛЄВ - начальник Одеського морехідного фахового коледжу морського та рибопромислового флоту. Народився  05.04.1947р. в м.Одеса. Закінчив Одеський технологічний інститут харчової та холодильної промисловості. З 1969р. працює в Одеському морехідному училищі рибної промисловості (тепер вже коледжi), яке і очолив в листопаді 1999р.

 

Курсанти, які закінчили ОМФК МРФ, швидко просуваються по службі, обіймаючи за 2-3 роки офіцерські посади. Немало серед випускників коледжу капітанів і старших механіків.

  Спеціалісти коледжу постійно працюють над удосконаленням і розробкою нових програм. Весь навчальний процес складається з трьох циклів: гуманітарних,  соціально-економічних дисциплін, фундаментальних професійно-орієнтованих дисциплін. Причому, на останні два цикли відведено близько 70% навчального плану, направленого на поглиблення технічних знань, набуття умінь і навичок, необхідних для прийняття самостійних рішень під час роботи на судні.
 
Курсанти, зараховані в коледж на бюджетну форму, забезпечуються навчанням, проживанням в екіпажі та харчуванням за рахунок коштів, виділених регіональним бюджетом. 

Абітурієнти, які за рейтингом не отримали права вступу на бюджетну форму навчання, мають право брати участь у конкурсі на контрактну форму навчання (фінансування за кошти фізичних або юридичних осіб).

Умови навчання

Для якісної підготовки курсантів коледж має відповідну матеріально-технічну базу. Коледж приймає на навчання осіб з базовою загальною середньою освітою та повною загальною середньою освітою. Терміни навчання на денному відділенні становлять 4 та 3 роки відповідно.

Навчальний процес

Лабораторії, навчальні кабінети, навчально-виробничі майстерні, комп'ютерні класи оснащені навігаційним обладнанням, вимірювальними і пошуковими приладами, необхідними тренажерами, механізмами, стендами, макетами. Велика увага в коледжi приділяється підготовці курсантів до виробничої практики. Навчально-виховний процес забезпечують 90 викладачі, чий професійний рівень дозволяє якісно підготувати фахівців флоту.

Для курсантів

В коледжi створені всі умови для навчання, проживання та відпочинку курсантів. Іногородні курсанти проживають в упорядкованому гуртожитку (екіпажі). До послуг курсантів затишні їдальня і буфет. Якісно підготуватися до занять можна в бібліотеці або в читальній залі. Кваліфіковану медичну допомогу курсанти отримують в санчастині коледжу. В коледжi є спортивне містечко з футбольним полем, яке має синтетичне покриття та освітлення софітами, спортивна та тренажерна зали. В актовій залі коледжу курсанти у вільний час мають можливість займатися в колективах художної самодіяльності.

Мета навчання

Після закінчення коледжу випускники одержують диплом молодшого спеціаліста.

З повагою, Мозолєв Василь Іванович, начальник коледжу, 
заслужений працівник освіти України.

e-mail: